Čistenie interiérov áut

Keď ste si kúpili nový automobil, určite ste si sľubovali, že ho udržíte stále ako nový. Zvnútra i zvonku. Dokonale čistý a voňavý. Zrejme ste už ale neuvažovali nad tým, ako to dosiahnete. Môžete si vyhradiť jedno popoludnie v týždni a zúfalo sa snažiť dodržať svoje predsavzatia. Ťažko povedať, či sa vám to podarí. Alebo sa môžete spoľahnúť na profesionálov. Ako vždy a pri každej službe - ušetríte čas aj námahu. Kto sa pevne rozhodol zvládnuť všetko sám, toho čakajú neľahké časy. Nielenže je potrebné na údržbu interiéru automobilu vyšetriť pravidelne niekoľko hodín času, ale tiež sa musíte predzásobiť vhodnými prostriedkami. Tieto starosti, ak zvolíte profesionálnu firmu, ktorá sa zameraná na čistenie interiérov áut.

nové zámky tepovanie auta

Prvým krokom v rámci čistenie interiéru automobilu býva starostlivé a dôkladné vyluxovanie celého priestoru, nasleduje tepovanie čalúnenia a vyčistenie plastov. Na záver sa umývajú okná. V prípade záujmu zákazníka firmy, väčšinou za príplatok, vyčistí tiež strop. Na ktorejkoľvek webovej stránke odborníkov na tieto služby môžete zhliadnuť  galériu pred a po. Rozdiely medzi interiéry automobilov než si ich vzali odborníci do parády a potom, sú markantné až neuveriteľné.

tepovanie nové zámky auto

Výsledkom odborného snaženia je vždy vozidlo ako nové. Zmiznú psie chlpy, omrvinky aj škaredé škvrny, farby na sedadlách ožijú do svojej pôvodnej podoby, plastové komponenty už nenesú odtlačky všetkých, kto sa ich dotkli, čo je zrejmé na prvý pohľad, zníži sa množstvo prachu a roztočov, čo síce nevidíte, ale najmä alergici to ocenia, zmizne stopy zápachu po zvieratách i tabaku, auto prestúpi príjemná a nevtieravá vôňa ako vo chvíli, keď ste do neho nastúpili prvýkrát. Aj v prípade, že nepatríte k tým, ktorí si môžu dovoliť využívať tejto služby pravidelne, aspoň raz za čas ju svojmu štvorkolesému miláčikovi doprajte - určite nebudete ľutovať!