O nás

Kto sme

Zaoberáme sa profesionálnym hĺbkovým tepovaním už niekoľko rokov. Naša firma vykonáva odborné tepovanie a dezinfekciu všetkých druhov kobercových a textilných krytín. Samozrejme sa venujeme odbornému prianu kobercov, dezinfekcie a tepovaniu čalúneného nábytku ako napr. sedačiek, kresiel, stoličiek, matracov. Pri všetkých prácach používame profesionálne stroje Kärcher a Santoemma, kvalitnú čistiaciu chémiu na ekologickej báze. Vďaka kvalitným strojom na tepovanie zaručujeme vysušenie už do 4 až 12 hodín. Urobíme maximum pre to, aby sme materiál zbavili nežiadúcich škvŕn, nečistôt, prachu, roztočov, alergénov a odpudivých pachov.

Máme dlhoročné skúsenosti s čistením kožených sedacích súprav, kožených kresiel a stoličiek.

Kto sme?

Sme skúsený dynamický kolektív, ktorý Vám zabezpečuje služby tepovania už niekoľko rokov. Máme bohaté skúsenosti v oblasti odstraňovania škvŕn a nečistôt každého druhu.

Vaša spokojnosť

Aktívne odstraňujeme všetky nečistoty a škvrny vo Vašej domácnosti alebo firmách. Sme veľmi radi za každý pozitívny ohlas našej profesionálnej práce.

Náš cieľ?

Našim cieľom je prvotriedne odvedená práca našich zamestnancov, flexibilita, rýchlosť vybavenia Vašej požiadavky a v neposlednom rade konečná spokojnosť zákazníka, ktorý vyhľadá naše služby aj v budúcnosti.