Služby

ktoré pre vás poskytujeme
 • Sedačky a sedacie súpravy

  Sedačky a sedacie súpravy

  Vaše sedačky zbavíme všetkých typov nečistôt, ktoré ich používaním nastávajú a navrátime im stratený vzhľad. Používame výlučne šetrné metódy a prípravky, ktoré značne predlžujú životnosť čisteného povrchu.

 • Matrace, postele, vankúše

  Matrace, postele, vankúše

  V posteli strávime polovicu svojho života a preto by sme mali určite dbať na jej údržbu a rovnako aj o čistotu a zdravotnú nezávadnosť jej matracov. S matracom sme totiž počas spánku v priamom kontakte a v prípade, že je plný alergénov a prachu, netrvá dlho a dostavia sa silné alergické reakcie.

 • Čalúnený nábytok

  Čalúnený nábytok

  Naši vysoko kvalifikovaní pracovníci sú certifikovaní a vyškolení pre bezpečné čistenie čalúnenia priamo v pohodlí Vášho domova. Náš kvalitne vybavený prenosný čistiaci systém dorazí na miesto a je okamžite pripravený na suché čistenie tých najhorších škvŕn, ktoré sa dennodenným používaním vyskytujú.

 • Veľkoplošné a kusové koberce

  Veľkoplošné a kusové koberce

  Vlákna sa opotrebujú a farby strácajú na živosti. Iba pravidelné čistenie a dôkladná konzervácia pomáha dlhodobo udržať ich svieži vzhľad.

  Umenie hĺbkového čistenia spočíva v odstránení všetkých druhov nečistôt usadených hlboko vo vnútri kobercových vlákien.

 • Kreslá a kancelárske stoličky

  Kreslá a kancelárske stoličky

  Sedačky sú rovnako mnohokrát aj zdrojmi množstva alergénov, ktoré nepriaznivo vplývajú na zdravotný stav Vás a Vašej rodiny. Vaše sedačky zbavíme všetkých typov nečistôt, ktoré ich používaním nastávajú a navrátime im stratený vzhľad. Používame výlučne šetrné metódy a prípravky, ktoré značne predlžujú životnosť čisteného povrchu.

 • Motorové vozidlá

  Motorové vozidlá

  Ponúkame Vám tepovanie a čistenie interiérov všetkých typov áut: osobné autá, úžitkové, nákladné, kamióny, lode, lietadlá a autobusy. Vaše interiéry áut vytepujeme a vyčistíme u Vás vo firme, u Vás doma alebo môžete Vaše auto priviezť k nám (u nás len v jarných a letných mesiacoch).

  Čistenie a tepovanie a interiéru spočíva v kompletnom vyčistení čalúnených častí vrátane stropu, batožinového priestoru, kobercov a textilných rohoží.

 • Čistenie kože a impregnácia

  Čistenie kože a impregnácia

  Pri čistení kožených sedačiek, kresiel a iného koženého nábytku je tiež nevyhnutné používať veľmi šetrnú techniku, aby časom nevznikali rôzne poškodenia na povrchu materiálu. Až vďaka tomuto celkovému prístupu dochádza k dôkladnému hĺbkovému odstráneniu znečistenia a špiny, spolu s rôznymi fľakmi a škvrnami. Výsledok je následne na prvý pohľad zrejmý.

 • PuraQleen
  fasády budov a okná

  PuraQleen - fasády budov a okná

  Profesionálne sa venujeme aj čisteniu povrchov fasád budov z rôznych konštrukčných materiálov ako napríklad kov, sklo, plast, silikónová omietka, až do výšky 15 metrov bez nutnosti použitia horolezeckej techniky, lešenia alebo mobilnej plošiny. Čistá fasáda je predsa vizitkou celej budovy.

 • PuraQleen
  FV a solárne panely

  FV a solárne panely

  Poskytujeme profesionálne služby v oblasti čistenia a údržby fotovoltaických a solárnych panelov so zameraním na väčšie celky ako napríklad fotovoltaické parky, kde čistota panelov priamo úmerne ovplyvňuje výkon ako aj rentabilitu celej fotovoltaickej elektrárne. Viac svetla znamená viac energie a viac peňazí.Zaujíma Vás naša služba? Kontaktujte nás